Informační (orientační) systémy jsou jednou z nejdůležitějších součástí budov a prostor, kde se pohybuje jak firemní zákazník, tak i hotelový host. Informační (orientační) systémy vyrábíme z hliníkových profilových systémů, které jsou výhodné jak svou nízkou cenou tak i vysokou variabilitou.
Informační (orientační) systémy můžeme buď polepit samolepicí folií nebo porýt. V případě samolepicí folie je možné systém libovolně měnit a "přepisovat" novými údaji. Pokud budete chtít infosystém porýt, pak bude potřeba v případě změny nutné vyměnit jeden profil. Gravírovaný informační systém ovšem vypadá mnohem luxusněji.
GRAVÍROVÁNÍ   RYTÍ ZAPALOVAČŮ   RYTÍ FLASHDISKŮ   FRÉZOVÁNÍ   INFORMAČNÍ SYSTÉMY   KONTAKT

Informační systémy

Ukázky našich prací z oboru informačních systémů:

Informační systémy Praha
Informační systémy Praha
Informační systémy Praha
Informační systémy Praha

Co je to informační systém?

Informační (orientační) systémy slouží jak již jejich názvy napovídají k orientaci a získávání informací v neznámém prostředí. Místo aby zákazník beznadějně bloudil po patrech a chodbách Vaší firmy a vyptával se na cestu, můžete mu pobyt ve firmě zpříjemnit infosystémem, se kterým se bude u Vás cítit jako doma. Informační systémy můžou být buď plastové či kovové, polepené samolepicí folií nebo poryté a vybarvené, ale jejich funkce zůstává stejná: poskytovat relevantní informace.
štítky   cedule   oděvní jmenovky   samolepicí reklama   razítka   materiály   ceny   mapa stránek   odkazy

RYCHLÉ GRAVÍROVÁNÍ PRAHA

tel.: 222 231 566